Salonumuz

Elit Spor Merkezi

Elit Spor Merkezi, 1000 metrekare kapalı alanda uzman fitness antrenörleri, profesyonel personeli, ferah fitness salonlarıyla üyelerini evlerinde hissettirecek sıcak ve samimi bir ortamda form tutmalarını sağlamayı hedefleyen Trakya’nın akla ilk gelen fitness merkezlerinden biridir. Hijyen ve müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulduğu Elit Spor Merkezin de sporla ilgili aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Spor bilincini dünden alıp yarınlara taşımayı hedefleyen ESM ailesine katılıp ve bu ailenin şanslı bireylerinden biri olup sağlıklı yarınlara ilk adımı atabilirsiniz…

Belediye Başkanı Emin Halebak, Başkan Yardımcısı Hüseyin Kırcıoğlu, Belediye Meclis üyesi Çağrı Filiz ve çok sayıda Lüleburgazlının katıldığı açılış 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 91. Yıldönümü gibi mutlu bir günde Açılışı yapılan ESM dev Alt yapısı Alanlarında Uzman kadrosu ile Lüleburgaz halkına BİLİNÇLİ SPOR ve SPORDA KALİTE sloganı ile hizmete girmiştir.

FARKI GÖREREK HİSSEDİN
ESM yalnızca vücut tipinize göre size genel bir program vermez. Sadece çok özel hastanelerde bulunan %99 doğruluk payı ile sağlık uzmanlarının en çok tercih ettiği model olan Bio Impadance Analisys 50 kHz elektrik akımı ile ölçüm yapar. Cihaz termal yazıcıya sahiptir ve üye takip analizi bilgisayardan yapılır. Elit spor merkezi eğitmenleri bu cihaz sayesinde sizlerin kas, yağ oranınızı takip ederek en profosyonel hizmeti sunmaktan gurur duyar. İlk ölçüm ücretsizdir. Ayrıca siz değerli müşterilerimizin daha iyi vakit geçirebilmesi için dinlenme alanı, kafetarya, çocuk oyun alanı, masa tenis ve dart alanı; antreman sonrası kas yıkımını engellemek amacıyla, protein ihtiyacını karşılamak için protein bar bulunmuktadır.

HAVALANDIRMA SİSTEMİ

Havalandırma sistemimiz 75.000 dolarlık Özel mühendis ve ekipten oluşan kadronun titiz hesapaması ile kurulmuş tek salondur. Soyunma kabini ve duşun içi dahil salonun her yerinde bulunur Soyunma kabininde kişi üzerini değiştiğinde sensörler algılar ve güçlü havalandırma sistemini aktif ederek 1 dakikada kabin içindeki tüm havayı yeniler Aynı şey duşlar içinde geçerlidir.

DİNLENME ALANI
Antremandan sonra dinlenmek, kitap okumak yada arkadaşlarla oturup sohbet amaçlı alandır. Çocuk alanının yanında olduğundan çocuklar oynarken veli burdan izleyebilir.

KAFETERYA
Çay, kahve, meşrubat kısacası sıcak soğuk içicekler bulunur. Ayrıca Cimnastik gibi faliyetlerde veliler çocuklarını kafeteryada çaylarını içerken lcd tvden izleyebilir.

ÇOCUK OYUN ALANI
Biricik yavrularımızın neşe içinde oyun oynayarak ebeveynlerine rahat bir spor olanağı sağlayacağı çocuk oyun alanı. Çocuk oyun alanında sağlığa zararlı hiçbir meteryal kullanılmamıştır.

MASA TENİS VE DART ALANI
Masa tenisi ve dart spora eğlenceyide katmaktadır. Bu alan stres atmak, kafa dağıtmak ve eğlenmek için idealdir. Kullanılan tüm ekipmanlar üst düzeydir. Özellikle spordan önce ısınma amaçlı kullanılması kesinlikle tavsiyemizdir.

PROTEİN BAR
Barımızda antreman sonrası kas yıkımını engelleyecek bardak proteini keyifle tüketebilirsiniz. Kullanılan proteinler vb. dünyanın önde gelen içeriği en saf ve en kaliteli ürünler kullanılmaktadır.

PROFOSYONEL ÜYE TAKİP SİSTEMİ
ESM dünyada en çok tercih edilen profesyonel takip sistemi olan parmak izli geçiş sistemine sahiptir. Bu sistem özel yerlerde kullanılan üye tanıma, sayı belirleme ve üye takip gibi sistemi içinde barındıran bilgisayar bağlantılı bir sistemdir. Eski sistem kart geçişlerinde evde unutulan kart sorunları dikkate alınarak kristal sensörlü son sistem parmak izi geçiş sistemi esm yetkilileri tarafından seçilmiştir.

AYRICALIKLAR
Kondisyon yükleme ve egzersiz öncesi ısınma alanında Son sistem Makineler ile gerek istanbul caddesini izleyerek gerekse lcd tvlerde klip, müzik eşliğinde yürüyüş, eliptikal ve bisiklet aletleri egzersizi zevkli hale getirmektedir. Sizde bu ayrıcalıklardan yararlanmak istiyorsanız ESM Ailesine katılınız.

Neler Yapıyoruz?

Fitness
Pilates
Reformer
Yoga
Cimnastik

Zumba
Cardio
Boks
Hamilelik Egzersizi